Новини » 2014 » Червень » 1 » Матч закінчився, навіть не розпочавшись
21:31
Матч закінчився, навіть не розпочавшись
      На протязі останніх двох днів у Балучині не переставало дощити. Так було і в неділю. На запланований матч проти ФК "Стандарт" (Заводське) з'явилися не всі гравці основи, тому виходити з перших хвилин готувалися ті, хто зазвичай гріє лаву запасних.
      Зважаючи на погоду, підготовка поля відбувалася в останні хвилини перед грою. Варто визнати, що не всі лінії було позначені. Хоча спочатку все було нормально. Обидві команди провели невелику розминку і складалося враження, що гра от-от розпочнеться. Арбітр кілька разів оглядав поле, і тільки в останню мить вирішив, що його стан не відповідає нормам.
       Як наслідок, "Балучину" зарахована технічна поразка 0:3. У цій втраті очок треба звинувачувати лише себе. Тепер команда ще більше засіла на останніх позиціях в лізі. Сподіваємося, що найбільші перемоги ще попереду.
Переглядів: 792 | Додав: RomanKozak97 | Рейтинг: 5.0/2