Новини » 2014 » Липень » 1 » Фінал Кубка Весни. Андріївка 1:3 Сторонибаби
20:55
Фінал Кубка Весни. Андріївка 1:3 Сторонибаби

У неділю 29 червня відбувся фінал Кубка Весни на стадіоні СК «ДЮСШ-Буськ» у місті Буськ. У фінальному двобої зустрілися «Сокіл» (Андріївка) та «Етанол» (Сторонибаби). У півфіналі ці команди вибили з турніру «Полтву-1» та «Стандарт» (Заводське) відповідно.
       Матч обслуговувала бригада арбітрів на чолі з Іваном Томківом. На трибунах зібралось немало вболівальників з усього району. Якість і видовищність гри обох команд була гідною фіналу. «Сокіл» забив вже на першій хвилині матчу. У другому таймі футболісти зі Сторонибаб відновили паритет красивим дальнім ударом. Основний час завершився з рахунком 1-1.  Переможця визначив додатковий час – «Етанол» двічі вразив ворота суперника і здобув бажаний кубок.
      Щиро вітаємо членів футбольного клубу «Етанол» з цією перемогою і бажаємо подальших успіхів та звитяг. Що ж до футболістів «Сокола», то їх також можна привітати зі срібними медалями. Не розчаровуйтесь, адже ви і так досягли високого результату, про який деякі команди можуть лише мріяти.

Переглядів: 906 | Додав: RomanKozak97 | Рейтинг: 0.0/0